Piekę domowe ciasto! Będzie tańsze niż z cukierni?

Fot. C by MW

Zapach pieczonego ciasta to wspomnienie mojego dzieciństwa. Bardzo dobrze pamiętam, jak w soboty moja babcia piekła serniki, szarlotki i baby. Smaku domowych, ciepłych jeszcze ciast nie zapomnę do końca życia. Czasy jednak zmieniły się i dziś coraz częściej kupujemy gotowe ciasta z cukierni. Są smaczne, świeże i zawsze jest ich ogromny wybór, choć moim zdaniem nie umywają się do domowych wypieków. Ponieważ to blog o oszczędzaniu i zaradności finansowej, chciałbym porównać, ile kosztuje sernik zrobiony w domu, a ile kupiony w pobliskiej cukierni. Idę śladem popularnego wśród Was wpisu o pieczeniu domowego chleba.

Sernik domowy „Łzy Wałęsy”

Swoją analizę oprę na przepisie na pyszny sernik ”Łzy Wałęsy”. Czemu akurat tak się nazywa? Ponieważ… nie mam pojęcia :-). Zapewniam jednak, że jest bardzo dobry i po prostu nie może się nie udać. W sam raz na zbliżające się święta Wielkiejnocy.

Zakupy potrzebnych produktów zrobiłem w jednym z dużych supermarketów. Co potrzebujemy?
1. Spód ciasta:

  • mąka pszenna 2 szklanki 0,80 zł
  • proszek do pieczenia 1 łyżeczka 0,89 zł za opakowanie
  • cukier 0,5 szklanki 0,20 zł
  • żółtka 2 sztuki (jajka klatkowe rozmiar L) 0,79 zł
  • jajko całe 1 sztuka (j.w) 0,39 zł
  • margaryna do ciasta kostka 10 dkg 0,90 zł
  • 2. Masa serowa

  • twaróg półtłusty 1 kg (używam gotowego z pudełka) 11,48 zł
  • olej 0,5 szklanki 0,52 zł
  • mleko świeże 2% 2 szklanki 1,30 zł
  • cukier 1 szklanka 0,40 zł
  • budyń śmietankowy 1 opakowanie 0,86 zł
  • jajka całe 2 sztuki (klatkowe rozmiar L) 0,79 zł
  • żółtka 4 sztuki 1,56 zł

3. Piana z białek

  • białka z 9 sztuk jajek – cena umieszczona wcześniej przy jajkach
  • cukier 1 szklanka 0,40 zł

Pierwszą część ciasta wyrabiamy na jednolitą masę i wykładamy na blachę.
C by MW

Z pokazanych na zdjęciu produktów rozrabiamy masę serową.
C by MW

Wylewamy na spód ciasta.
C by MW

Blachę wkładamy na 30 minut do rozgrzanego piekarnika. W międzyczasie ubijamy pianę z białek i cukru. Po upływie 30 minut, pianę wykładamy równomiernie na ciasto i ponownie wkładamy do piekarnika na kolejne 20 minut.

Ranking najlepszych: Sierpień 2019

Najlepsze lokaty, konta i oferty - sierpień 2019

Gdy ciasto się piecze, możemy podsumować wydatki. Na wszystkie produkty potrzebne do upieczenia sernika wydałem 21, 28 zł. Godzina pracy piekarnia elektrycznego, w temperaturze 180 stopni, to dodatkowy koszt – w moim przypadku około 0,70 zł.

W sumie na upieczenie ciasta wydałem w zaokrągleniu 22 złote. Mój sernik waży 2,7 kg. Wygląda całkiem nieźle, prawda?
C by MW

Ciasto z cukierni

W cukierniach można znaleźć różne rodzaje serników – z bakaliami, kruszonką czy bezą. Ich cena zależy właśnie od rodzaju. W średnim co do wielkości mieście, w popularnej cukierni, za kilogram sernika z bakaliami trzeba zapłacić 22 zł. Są też oczywiście ciasta tańsze, w granicach 19-21 zł za kilogram i droższe, w granicach 24-25 zł za kg.

Zestawienie, które przygotowałem pokazuje jednak wyraźnie, że pieczenie w domu się opłaca. Wydaliśmy 22 złote, a mamy 2,7 kg ciasta. Za tę samą kwotę możemy kupić zaledwie kilogram ciasta z cukierni.

Czasami jednak liczą się nie tylko pieniądze. Są osoby, które nie potrafią piec, ciasta im po prostu nie wychodzą – w takim przypadku rzeczywiście lepiej kupić gotowy produkt z cukierni niż przeżyć kompromitację na rodzinnej imprezie. Poza tym za ciastami z cukierni przemawia również czas. Wchodzimy, kupujemy i mamy gotowy produkt w domu. Pieczenie wymaga od nas poświęcenia kilkudziesięciu minut (w zależności od stopnia skomplikowania ciasta), które przecież nie zawsze mamy.

Ponadto bywa i tak, że nie zawsze potrzebujemy całą blachę ciasta, bo chcemy jedynie przekąsić coś słodkiego, albo na kawę wpada do nas jedna osoba. Wówczas faktycznie bardziej opłaca się kupić ciasto z cukierni.

I jeszcze jedno – cukiernie są moim zdaniem bezkonkurencyjne jeśli chodzi o torty, mimo że zazwyczaj są one bardzo drogie (przez to, że są ciężkie). Za tort, który można podzielić na 24 kawałki zapłacimy nawet około 100 złotych! Oczywiście, taniej byłoby zrobić go w domu, ale niestety to już „wyższa szkoła jazdy”. Znam naprawdę niewiele osób, które podjęłyby się takiego wyzwania. Dlaczego? Zazwyczaj tort potrzebujemy na wyjątkowa okazję – urodziny, ślub, chrzciny – i musi to być wypiek efektowny i smaczny. A to w warunkach domowych uda się tylko mistrzom wypieków.

A Wy lubicie piec ciasta w domu, czy raczej wybieracie te z cukierni? Co bardziej Wam smakuje? Przemawia do Was aspekt ekonomiczny? Czekam na Wasze opinie.

21 komentarzy

  1. Biszkopt

    Fakt że torty to już wyższa szkoła jazdy, ale upieczenie biszkoptu i przełożenie go kupnym kremem plus wylanie gakaretki – zależy od fantazji, aż takim cudem nie jest. Do przybrania można kupić równeż gotowe polewy, dekoracje… a co domowe to domowe.

  2. alicja

    przyznam, ze nigdy nie liczyłam jak duże są różnice w kosztach przy pieczeniu ciasta. Po prostu piekłam gdy miałam ochotę ale najwygodniej mi było wpaść do zaprzyjaźnionej cukierni. Dzięki za ten artykuł:) Przepis na ciasto ściągnę:):) Pogodnych Świąt.

  3. Brakuje mi w tym jeszcze kosztów Twojej pracy – w sumie nasz czas też ma jakąś wartość:) ja najczęściej przeliczam godzinę mojej pracy nad czymś według stawki, którą dostaję „w pracy’ zawodowej. Wydaje mi się, że ten czynnik także trzeba wziąć pod uwagę obliczając koszty:)
    A co do samego pieczenia – wolę ciasta domowe:) choć przyznam się, że czasami nie mam cierpliwości (zwłaszcza wtedy jak mi nie wychodzą;)) i wtedy biegnę do piekarni. Ale często zdarza mi się także, że to ciasto z piekarni tylko ładnie wygląda, a w smaku pozostawia wiele do życzenia….

  4. Alicja

    Dzień dobry po Świętach.
    Zrobiłam Twój sernik (troszkę zmodyfikowany spód ciasta) i……moi goście się nim zajadali. Puszysty, niezbyt słodki, delikatny…to część komentarzy. :)
    Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na nowy tydzień życzę :):)

  5. Obserwator

    Sernik na jajkach z chowu wolnowybiegowego, :/ powinieś używać bio lub wolnowybiegosego. Zobacz filmy z Stowarzyszena otwartych klatek.

  6. Jola

    Takiego ciasta w domenie piekę. Domowe to domowe. Najlepsze produkty. A tu margaryna twaróg z wiaderka budyń czym to się różni od masowej produkcji? W domu korzystam z masła i prawdziwego twarogu. Na 1 kg twarogu śmietankowego ze strzałkowa potrzebuje 10 jaj cukier ten zdrowszy z trzciny… itp. W innych ciastach stosuje miód, mąkę kukurydziana. I cena jest inna i moja praca oczywiście

  7. Gosia

    Proszę nie porównywać domowego ciasta z tym z przeciętnej cukierni. Większość z nich używa cukierniczych mieszanek, jaj w proszku, najtańszych tłuszczów itp. itd. Ciekawa tez jestem, gdzie można kupić ciasto w cukierni za 25 zł za kg. WSzczecinie na przykład ceny Ok 30-45 zł za kg 🙂

  8. Hellgen

    W innych artykułach pojawiły się wpisy o tym, żeby nie oszczędzać na jedzeniu i w tym przypadku radziłabym zastąpić margarynę droższym, ale zdrowszym masłem.

  9. Ewa

    Kiedyś byłam zmuszona na szybko kupić kawałek ciasta w supermarkecie. Było obrzydliwe, a skład to tablica Mendelejewa. Nie ma jak domowe wypieki :) Może ze dwa razy zdarzyło mi się zamówić tort z cukierni, był OK, ale jak sama zrobiłam bezę z masłem orzechowym i mascarpone, to zniknęła natychmiast, a potem widziałam, jak w kuchni jeden z gości po kryjomu oblizywał nóż, którym ją kroiłam :)

  10. Pieczenie w domu opłaca się jeszcze bardziej po porównaniu z restauracją. Kawałek bylejakiego ciasta to nawet 20zł, czyli koszt Twojego wypieku.

  11. Zanetka

    Olej do sernika? Mleko zamiast dobrej kwaśnej smietany badz smietanki 30-36%. Ja robie sernik 1kg sera 3krotnie zmielonego, 5-8jajek,szklanki smietany,szklanki niepełnej cukru (tak na oko) około 3/4kostki masła i 1 budyniu . Piekę go przez 60min w 160 na dół piekarnika woda ,by ciasto nie pękło i zawsze jest wysoki ,nigdy nie opada i idealnie puszysty.

  12. Kura domowa

    Tak szczerze to powinieneś jeszcze doliczyć koszty zużycia wody prądu gazu itp i całą energię która musimy włożyć w przygotowanie i posprzatanie i różnica drastycznie się zmniejsza..

  13. Kura domowa

    A i to zestawienie jest trochę przekłamane bo nie kupuje 2 szkl mąki tylko kg nie 1 szkl mleka tylko litr itd itd..

  14. gra

    ojej… biedniutko, u mnie zawsze masło, skórka pomarańczowa, wanilia, rodzynki, ser ale przynajmniej 18% (niewiele wiaderkowych jest dobrych), no i blaszka…sernik nie powinien dotykać metalu, pozdrawiam :)

  15. realista

    A co byście powiedzieli na taką rzeczywistość:
    – potrzebuję samochód, to sobie zrobię go sam;
    – chce mieć ubranie, uszyje sobie sam;
    – dom sam wybuduje;
    – wodę wezmę z pierwszej lepszej rzeki, przefiltruje i zagotuję;
    – chleb i ciasto jak wyżej wynika, sam zrobię;
    WSZYSTKO SOBIE ZROBIĘ SAM – tylko nikt nie bierze pod uwagę, że to wszystko robią INNI ludzie, którzy w ten sposób zarabiają na życie, a skoro wszyscy zaczniemy wszystko sobie robić sami, to co dalej?
    Jeżeli ktoś inny zrobi sam, to przy czym TY pracujesz, to jak zarobisz na życie? No chyba, ze jesteś URZĘDNIKIEM, np w skarbówce, ZUSIE lub innym …usie… ale wtedy skąd wziąć podatki na TWOJĄ wypłatę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *