Najlepsze karty kredytowe - Kwiecień 2024 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kart kredytowych.
Wyszukiwarka kart kredytowych pomoże Ci wybrać plastik, którego użytkowanie będzie bezpłatne, lub pozwoli dodatkowo zarobić na płaceniu i regularnym użytkowaniu karty.
Przed zdecydowaniem się na którąkolwiek z kart, polecam najpierw zapoznanie się z wpisem: Karta kredytowa: Czy się opłaca? Jak mądrze jej używać? i recenzją mojego faworyta – karty kredytowej Citi Simplicity.

Jak działa ranking kart kredytowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne karty kredytowe na rynku i stara się na podstawie podanych danych (wysokość miesięcznych płatności kartą, procent spłacanej kwoty, wys. wynagrodzenia itd.) dobrać kartę kredytową, która będzie bezpłatna lub dzięki której będzie można dodatkowo zyskać dzięki bonusom, cashbackowi czy dodatkowej premii.

Ranking kart kredytowych, przygotowywany jest na podstawie analizy Tabeli Opłat i Prowizji, oraz aktualnych promocji w bankach. Na podstawie zebranych danych, oblicza całkowity koszt użytkowania karty kredytowej z uwzględnieniem wszystkich warunków niezbędnych do spełnienia, aby korzystać z karty bez opłat, albo regularnie na niej zarabiać :-)

Jaka jest najlepsza karta kredytowa (Visa i Mastercard)?

  • karta kredytowa bez konta, czyli taka, która nie wymaga od Ciebie dodatkowego zakładania konta bankowego
  • karta kredytowa bez zaświadczeń dochodu, czyli taka gdzie uproszczoną procedurę (zazwyczaj do jakiejś kwoty), możesz załatwić bez przedstawiania dodatkowych zaświadczeń i dokumentów
  • karta kredytowa bez wychodzenia z domu, czyli taka o która możesz zawnioskować przez internet – całkowicie online
  • darmowa karta kredytowa, czyli taka, za której używanie nie poniesiesz żadnych opłat (ani za wydanie, ani opłaty miesięcznej, ani opłaty rocznej)

Pamiętaj: Karta kredytowa ma służyć Twojej wygodzie lub budowaniu pozytywnej historii kredytowej w BIK. Jestem przeciwnikiem wszelkich form zadłużania się, więc jeśli nie będziesz w stanie każdego miesiąca spłacić 100% limitu karty w okresie bezodsetkowym, to ten produkt nie jest dla Ciebie!

Jak znaleźć najlepszą kartę w rankingu?

W rankingu kart kredytowych, na górze tej strony, musisz określić trzy najważniejsze parametry:

  • Kwotę płatności, które wykonasz w miesiącu
  • Jaki procent zadłużenia na karcie spłacisz w okresie bezodsetkowym
  • Jakie jest Twoje wynagrodzenie (dochód netto)

Wyszukiwarka kart kredytowych

Na podstawie tych informacji porównywarka kart kredytowych, wyświetli Ci listę najlepszych ofert KK dla Ciebie. Sam obecnie nie korzystam z żadnej katy (zwyczajnie nie jest mi potrzebna), ale korzystałem z kredytówki Citi Simplicity banku City Handlowy, którą mogę z czystym sumieniem polecić. Maksymalna prostota zasad, brak jakichkolwiek ukrytych opłat a dodatkowo często bank oferuje fajne promocje, które pozwalają zyskać dodatkową premię.

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.