Najlepsze karty kredytowe - Lipiec 2018 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kart kredytowych.
Wyszukiwarka kart kredytowych, pomoże Ci wybrać plastik, którego użytkowanie będzie bezpłatne, lub pozwoli dodatkowo zarobić na płaceniu i regularnym użytkowaniu karty.
Przed zdecydowaniem się na którąkolwiek z kart, polecam najpierw zapoznanie się z wpisem: Karta kredytowa: Czy się opłaca? Jak mądrze jej używać?.

Jak działa ranking kart kredytowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne karty kredytowe na rynku i stara się na podstawie podanych danych (wysokość miesięcznych płatności kartą, procent spłacanej kwoty, wys. wynagrodzenia itd.) dobrać kartę kredytową, która będzie bezpłatna lub dzięki której będzie można dodatkowo zyskać dzięki bonusom, cashbackowi czy dodatkowej premii.

Ranking kart kredytowych, przygotowywany jest na podstawie analizy Tabeli Opłat i Prowizji, oraz aktualnych promocji w bankach. Na podstawie zebranych danych, oblicza całkowity koszt użytkowania karty kredytowej z uwzględnieniem wszystkich warunków niezbędnych do spełnienia, aby korzystać z karty bez opłat, albo regularnie na niej zarabiać :-)

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.