Najlepsze konta oszczędnościowe - Lipiec 2018 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kont oszczędnościowych.
Wyszukiwarka kont oszczędnościowych, pomoże Ci wybrać najlepsze konto oszczędnościowe na rynku na podstawie wysokości oprocentowania. Skorzystaj z „suwaka” i podaj kwotę oszczędności, aby wybrać konto oszczędnościowe, które przyniesie najwyższe odsetki każdego miesiąca.
Bo warto, aby każdy grosz w banku pracował całą dobę :-)

Jak działa ranking kont oszczędnościowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne konta oszczędnościowe na rynku i stara się na podstawie wysokości środków na koncie, dopasować konto, na którym oprocentowanie (w tym promocyjne) będzie najwyższe dla podanej kwoty.

Ranking kont oszczędnościowych, przygotowywany jest na podstawie analizy oprocentowania konta oszczędnościowego dla podanej kwoty, oraz warunków aktualnych promocji. Na podstawie zebranych danych, przygotowywana jest informacja o oprocentowaniu, które będzie obowiązywało przy założeniu danego konta. A Ty znajdziesz najlepsze miejsce dla oszczędności, które posiadasz :-)

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.