Najlepsze konta osobiste - Lipiec 2018 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kont osobistych.
Wyszukiwarka osobistych kont bankowych, pomoże Ci wybrać odpowiednie konto na podstawie tego jak korzystasz z konta bankowego. Skorzystaj z „suwaków” w poniższym rankingu i znajdź konto bankowe bez żadnych opłat lub z dodatkowymi bonusami, czy premią.
Bo nie warto płacić ani grosza za konto bankowe :-)

Jak działa ranking kont bankowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne konta bankowe na rynku i stara się na podstawie podanych danych (płatności kartą, wpływy, wypłaty z bankomatów itd.) dobrać konto bankowe, które będzie bezpłatne lub dzięki któremu będzie można dodatkowo zyskać dzięki bonusom, cashbackowi czy dodatkowej premii.

Ranking kont bankowych, przygotowywany jest na podstawie analizy Tabeli Opłat i Prowizji, oraz aktualnych promocji w bankach. Na podstawie zebranych danych, oblicza całkowity koszt użytkowania konta bankowego z uwzględnieniem wszystkich warunków niezbędnych do spełnienia, aby korzystać z konta bez opłat, albo regularnie na nim zarabiać :-)

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.