O blogu

Mam na imię Mateusz i postanowiłem założyć tego bloga, by dzielić się własnymi przemyśleniami i swoimi sposobami na ujarzmienie finansów osobistych i budżetu domowego.

Chciałbym za pośrednictwem tego bloga pokazać, że niezależnie od wysokości wynagrodzenia czy sytuacji finansowej, można racjonalnie zarządzać finansami osobistymi i rodzinnymi a przy tym budować stabilność i niezależność finansową.

Co ciekawe – założyłem tego bloga z jeszcze jednego powodu. A jest nim fakt, że nie lubię pisać.
Pisanie tekstów czy artykułów sprawia mi często problemy, ale za pośrednictwem tego bloga chciałbym także wyćwiczyć „lekkość” pisania artykułów i przekazywania swoich myśli na słowo pisane.

Będę starał się publikować tu zarówno ogólne artykuły dotyczące dziedziny finansów, jak i konkretne porady dotyczące zagadnień związanych z finansami osobistymi.

Chciałbym oczywiście zaznaczyć, że nie mam monopolu na prawdę i jak każdy mogę się mylić. Popełniam także błędy (jak każdy z nas), więc nigdy nie wahaj się mi ich wytykać!

Trzymaj za mnie kciuki, komentuj, krytykuj, dopytuj.
Jeśli kiedykolwiek uznasz, że warto udostępnić dalej link do któregoś z moich artykułów – będzie to dla mnie najwyższa forma uznania!

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować w dowolnej sprawie, zapraszam do kontaktu.

Przejrzyj też spis treści bloga i dowiedz się jak możesz śledzić blog.

Złota strona tygodnia Wprost Blog Zaradny Finansowo został wyróżniony tytułem Złotej Strony Tygodnia Wprost – Wrzesień I.