O blogu

Mam na imię Mateusz i prowadzę tego bloga od stycznia 2014 roku.

Za pośrednictwem tego bloga staram się pokazywać, że niezależnie od wysokości wynagrodzenia czy sytuacji finansowej, można racjonalnie zarządzać finansami osobistymi i rodzinnymi a przy tym budować stabilność i niezależność finansową.

Na blogu publikuję zarówno ogólne artykuły dotyczące dziedziny finansów, jak i konkretne porady dotyczące zagadnień związanych z finansami osobistymi.

Po pierwszych 3 latach prowadzenia bloga (w lutym 2017) odwiedził go już ponad 1 milion czytelników, a aktualnie, treści publikowane na blogu docierają do ponad 50 tys. czytelników miesięcznie.

W listopadzie 2017 roku wydałem bezpłatnego e-booka Jak oszczędzić 3291 zł rocznie na codziennych wydatkach …i nie dać się zwariować? w którym pokazuję, w jaki sposób obniżyć rachunki za prąd, gaz, wodę i ogrzewanie.

Nie jestem ekspertem z dziedziny finansów. Nie mam nawet wykształcenia w tym kierunku. Nie posiadłem też żadnej tajemnej wiedzy z tego zakresu. Staram się po prostu popularyzować wiedzę z zakresu finansów osobistych i poprzez treści publikowane na tym blogu pokazywać, że każdy z nas może świadomie zarządzać swoimi finansami.

Jeśli kiedykolwiek uznasz, że warto udostępnić dalej link do któregoś z moich artykułów – będzie to dla mnie najlepsza forma uznania!

Jeśli chciałbyś się ze mną skontaktować w dowolnej sprawie, zapraszam do kontaktu.

Przejrzyj też spis treści bloga i dowiedz się, jak możesz śledzić blog.

Zainteresowanych współpracą, zapraszam do zakładki współpraca, gdzie przedstawiam szczegółowe statystyki bloga, oraz propozycje dla zainteresowanych reklamą na łamach bloga ZaradnyFinansowo.pl.