Najlepsze konta firmowe - Lipiec 2018 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kont firmowych.
Wyszukiwarka firmowych kont bankowych, pomoże Ci wybrać rachunek dla firmy na podstawie tego jak korzystasz z konta firmowego. Skorzystaj z „suwaków” w poniższym rankingu i znajdź konto bez żadnych opłat lub z dodatkowymi bonusami, czy premią.
Bo nie warto płacić ani grosza za konto bankowe firmy :-)

Jak działa ranking kont firmowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne konta dla firm na rynku i stara się na podstawie podanych danych (płatności kartą, wpływy, wypłaty z bankomatów itd.) dobrać konto firmowe, które będzie bezpłatne lub dzięki któremu będzie można dodatkowo zyskać dzięki bonusom, cashbackowi czy dodatkowej premii.

Ranking bankowych kont firmowych, przygotowywany jest na podstawie analizy Tabeli Opłat i Prowizji, oraz aktualnych promocji w bankach. Na podstawie zebranych danych, oblicza całkowity koszt użytkowania konta firmowego z uwzględnieniem wszystkich warunków niezbędnych do spełnienia, aby korzystać z konta bez opłat, albo regularnie na nim zarabiać :-)

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.