Najlepsze konta firmowe - Grudzień 2021 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych kont firmowych.
Wyszukiwarka firmowych kont bankowych, pomoże Ci wybrać rachunek dla firmy na podstawie tego jak korzystasz z konta firmowego. Skorzystaj z „suwaków” w poniższym rankingu i znajdź konto bez żadnych opłat lub z dodatkowymi bonusami, czy premią.
Bo nie warto płacić ani grosza za konto bankowe firmy :-)

Jak działa ranking kont firmowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne konta dla firm na rynku i stara się na podstawie podanych danych (płatności kartą, wpływy, wypłaty z bankomatów itd.) dobrać konto firmowe, które będzie bezpłatne lub dzięki któremu będzie można dodatkowo zyskać dzięki bonusom, cashbackowi czy dodatkowej premii.

Ranking bankowych kont firmowych, przygotowywany jest na podstawie analizy Tabeli Opłat i Prowizji, oraz aktualnych promocji w bankach. Na podstawie zebranych danych, oblicza całkowity koszt użytkowania konta firmowego z uwzględnieniem wszystkich warunków niezbędnych do spełnienia, aby korzystać z konta bez opłat, albo regularnie na nim zarabiać :-)

Jak wybrać najlepsze konto dla firmy?

Konta dla firm prezentowane w porównywarce to najlepsze rachunki na rynku. Niestety, banki lubią zarabiać na firmach i osobach prowadzących działalność gospodarczą, więc oferta darmowych kont firmowych jest bardziej ograniczona, niż ma to miejsce w przypadku kont osobistych.
Ale i tutaj można znaleźć perełki i oferty kont, których prowadzenie i obsługa są bezpłatne. A niektóre banki (szczególnie Idea Bank, Alior i mBank) także premiują swoich nowych firmowych klientów, oferując bonusy i premie za założenie i aktywne korzystanie z konta firmowego.

Używam bankowych kont firmowych od wielu lat (zarówno dla JDG, jak i sp. z o.o.), ale obecnie moim głównym firmowym kontem bankowym jest rachunek w mBanku, który mogę serdecznie polecić.

Wybierając konto bankowe dla swojej firmy, zwróć szczególną uwagę na koszt przelewów zewnętrznych i opłaty miesięczne za kartę firmową do konta. Po podaniu najważniejszych danych odnośnie przyszłych płatności kartą, przelewów i wypłat z bankomatów, pokaże Ci się indywidualnie dopasowany ranking kont firmowych, wraz z informacją o całkowitym koszcie użytkowania rachunku.

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.