Jak śledzić blog?

Jeśli chcesz śledzić nowe artykuły czy informacje pojawiające się na tym blogu i nie przegapić niczego istotnego – mam dla Ciebie dobrą wiadomość :-). Poniżej przygotowałem kilka możliwości, dzięki którym możesz obserwować i śledzić wszystko co może być ważne dla Twoich finansów. Zaczynamy!

1. Newsletter

Pierwszą i podstawową możliwością śledzenia nowych artykułów pojawiających się na blogu jest newsletter.
Po podaniu swojego imienia i maila w poniższym formularzu i potwierdzenia chęci zapisania się na newsletter, będziesz otrzymywał bezpłatnie na swoją skrzynkę e-mail informacje o wszystkim co pojawia się na blogu.

Powiadomienia o nowych wpisach prosto na skrzynkę e-mail:

Masz moje słowo, że nikomu nie udostępnię Twojego adresu e-mail, ani nie będę wysyłał Ci spamu. Oczywiście w każdej chwili będziesz mógł zrezygnować z otrzymywanych maili.

2. Facebook

Klikając w poniższy przycisk „Lubię to”, polubisz stronę bloga ZaradnyFinansowo.pl na Facebooku. Jeśli korzystasz z tej sieci społecznościowej, będziesz miał możliwość śledzenia bloga właśnie tam.

3. RSS

Jeżeli korzystasz z czytnika RSS, dzięki któremu możesz przeglądać wszystkie nowe wpisy z blogów i stron internetowych, nie muszę Ci tłumaczyć jak to działa. Po prostu podam adres:
http://feeds.feedburner.com/zaradnyfinansowo

4. Twitter

Dla wszystkich, którzy lubią „ćwierkać” założyłem profil na Twitterze na który wrzucam informacje o nowych artykułach na blogu i znacznie więcej. Zapraszam do obserwowania!