Najlepsze lokaty bankowe - Lipiec 2018 [ranking]

Na tej stronie znajdziesz aktualizowany i przygotowywany codziennie ranking najlepszych lokat bankowych.
Wyszukiwarka lokat bankowych, pomoże Ci wybrać najlepszą lokatę na rynku na podstawie wysokości oprocentowania. Skorzystaj z „suwaka” i podaj kwotę depozytu, oraz okres trwania lokaty, aby wybrać lokatę, która przyniesie najwyższe odsetki na koniec okresu oszczędzania.
Bo warto wycisnąć z lokaty każdy grosz :-)

Jak działa ranking lokat bankowych?

Wyszukiwarka analizuje najbardziej opłacalne lokaty na rynku i stara się na podstawie wysokości środków i czasu trwania, dopasować lokatę, na której oprocentowanie (w tym promocyjne) będzie najwyższe.

Ranking lokat, przygotowywany jest na podstawie analizy oprocentowania lokaty dla podanej kwoty i czasu trwania, oraz warunków aktualnych promocji. Na podstawie zebranych danych, przygotowywana jest informacja o oprocentowaniu, które będzie obowiązywało przy założeniu każdej lokaty. A Ty znajdziesz najlepsze miejsce dla pieniędzy, które chcesz ulokować :-)

Część z linków w wyszukiwarce to tzw. linki afiliacyjne, za które mogę otrzymywać dodatkowe wynagrodzenie. Nie ma to jednak żadnego wpływu na ranking. W powyższym porównaniu banki nie mogą kupić wybranego miejsca, wyróżnienia, czy innej reklamy. Dane dostarcza porównywarka produktów finansowych Depozaur.