110 zł premii za lokatę 2,75% w Toyota Banku + 550 zł zwrotu za paliwo + konkurs. Prześwietlam!

Fot. C by ZaradnyFinansowo.pl

Początek roku jest jakiś taki senny i w zasadzie nie miałem nadziei na to, aby móc Wam polecić jakikolwiek sensowny produkt bankowy, który pozwoli zarobić parę groszy. Aż tu nagle z naprawdę fajną promocją wyskoczył Toyota Bank, a właściwie Agora, która organizuje akcję. Do wzięcia w niej udziału ma nas zachęcić sensowna premia, nieźle oprocentowana lokata i perspektywa otrzymania solidnego moneybacku za tankowanie paliwa. Jednak wbrew pozorom jest to ciekawa propozycja nie tylko dla kierowców. Uznałem, że warto przyjrzeć się jej z bliska, a szczegóły znajdziecie w dalszej części tekstu.

Na czym polega promocja „Tankuj korzyści”?

Akcja – co bardzo ważne – jest adresowana zarówno do nowych klientów Toyota Banku, jak i do obecnych (ci jednak dostaną niższą premię, o czym za chwilę).

W przypadku nowych klientów warunki są następujące:

 • do 29 lutego musisz zarejestrować się na stronie akcji pod TYM linkiem;
 • na stronie pojawi się formularz – zaznacz opcję „Nie mam Konta Jedynego”;
 • na podany adres mailowy dostaniesz link aktywacyjny;
 • po podaniu adresu mailowego system przeniesie Cię na stronę Toyota Banku, gdzie musisz wypełnić wszystkie dane niezbędne do założenia Konta Jedynego;
 • akceptujesz wszystkie warunki i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Gotowe. Właśnie złożyłeś wniosek o założenie Konta Jedynego Toyota Banku. Teraz musisz czekać na kontakt ze strony konsultanta banku (ma nastąpić w ciągu 2 dni roboczych). Ten wyśle do Ciebie kuriera z umową, a po jej podpisaniu i przetworzeniu dostaniesz sms-em potwierdzenie uruchomienia rachunku. Masz już konto, ale jeszcze nie masz premii. Teraz skup się uważnie.

Do 28 marca musisz w systemie elektronicznym swojego konta złożyć dyspozycję założenia co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 100 dni. Bank dopuszcza możliwość założenia aż 7 lokat – każda na maksymalnie 10.000 złotych, a minimalnie na 3000. Oczywiście premię dostaniesz tylko za jedną lokatę.

Warunki lokaty Plan Depozytowy na 100 dni:

 • oprocentowanie w skali rocznej wynosi 2,75%;
 • aby otrzymać premię musisz utrzymać lokatę przez co najmniej 70 dni;

Proste, prawda?

Nieco inne warunki obowiązują osoby, które są klientami Toyota Banku:

Ranking najlepszych: Maj 2024

Najlepsze lokaty, konta i oferty - maj 2024

 • do 29 lutego rejestrujesz się na stronie akcji pod TYM samym linkiem;
 • zaznaczasz opcję „Mam Konto Jedyne”;
 • na podany adres e-mail dostajesz link aktywacyjny;
 • wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Partnera promocji;

Do tej pory wszystko jest bardzo podobne, jak w przypadku nowych klientów. Teraz jednak zaczynają się regulaminowe schody: do 28 marca musisz zwiększyć saldo depozytów z dnia 27.01.2016 poprzez założenie co najmniej jednej lokaty Plan Depozytowy na 100 dni.

O co chodzi? Jeśli masz już Konto Jedyne, a na dzień 27 stycznia saldo Twoich depozytów i rachunku wynosiło 0 złotych, to po prostu musisz założyć lokatę i niczym więcej się nie przejmować. Jednak jeśli masz na rachunku jakieś środki lub masz lokatę na pewną kwotę, to aż przez 100 dni musisz utrzymywać wyższe saldo depozytów niż na dzień 27 stycznia. Wystarczy, że będzie wyższe o 1 grosz – ale musi być. W przeciwnym razie nie załapiesz się na przyznanie premii.

Wypłata premii i warunki

Jeśli spełnisz powyższe warunki, to bank i Agora gwarantują Ci wypłatę premii:

 • dla nowego klienta banku – w wysokości 100 zł;
 • dla „starego” klienta banku – 50 zł.

Premia dla obecnych klientów jest aż o 50% niższa, ale dobrze, że w ogóle jest – wiele banków ma tendencję do zapominania o swoich klientach i pomijania ich przy organizacji promocji. Brawa dla Toyota Banku.

Wypłata premii nastąpi zgodnie z regulaminem. O tym, że zostałeś zakwalifikowany do otrzymania kasy bank poinformuje Cię do 14 czerwca poprzez wysłanie na podany adres e-mail stosownej wiadomości. Wówczas musisz do 21 czerwca zalogować się na stronie www.tankujkorzysci.zpremia.pl i uzupełnić swoje dane. Premia zostanie przelana na Twój rachunek w Toyota Banku do 30 czerwca.

Jak zgarnąć dodatkowe 10 zł premii?

Na tym nie koniec dobrych informacji. Każdy uczestnik promocji może zgarnąć dodatkowych 10 złotych. Jak? Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji „Tankuj korzyści do pełna” pod adresem: www.toyotabank.pl/tankujkorzysci lub pod numerem telefonu 801-900-700. Uwaga! Masz na to czas do 28 marca.

W normalnych warunkach pewnie odradzałbym Wam „sprzedanie” swoich danych osobowych za marną dychę, ale przecież i tak wcześniej podzieliliście się tymi danymi rejestrując w promocji bazowej. Dlatego tym razem warto zrobić ten krok.

Znajdź najlepsze oprocentowanie:


Premia rośnie więc do 110 zł (w przypadku, gdy jesteśmy nowym klientem banku) lub 60 złotych (dla obecnych klientów! Całkiem nieźle.

Podsumowując dotychczasowe korzyści:

 • za rejestrację w programie dostajesz 100/50 zł premii;
 • masz lokatę/y na minimum 3000 a maksimum 70.000 zł bez żadnych kombinacji (zmiany adresów IP, angażowanie rodziny etc.);
 • premię dostaniesz nawet wtedy, gdy zerwiesz lokatę przed końcem (ale nie wcześniej niż po 70 dniach);
  dostajesz dodatkowo 10 zł za rejestrację w programie „Tankuj Korzyści do pełna”.

Minusy? Niewątpliwie jest nim konieczność założenia konta, które niestety nie jest darmowe. Jego utrzymanie miesięcznie kosztuje 2,49 zł, ale tej opłaty można łatwo uniknąć wykonując w miesiącu transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną minimum 400 zł. Pamiętaj też, że trzy pierwsze wypłaty z bankomatu są darmowe, za kolejne niestety trzeba zapłacić 4,50 zł.

KLIKNIJ TUTAJ, aby założyć lokatę i odebrać 110 zł premii!

Zwrot za paliwo do 550 zł – sztandarowa promocja Toyota Banku

Toyota Bank znany jest głównie z tego, że co jakiś czas kusi zmotoryzowanych klientów wizją przyznawania zwrotu środków za paliwo. Nie inaczej jest w przypadku tej promocji. Do zyskania mamy nawet 550 zł (jeśli skorzystacie już w lutym) lub maksymalnie 50 złotych miesięcznie. To niestety nie jest klasyczny moneyback, bo bank stawia dość istotne i ostre warunki.

W tym programie zwrot otrzymujemy za wszelkie wydatki poniesione na stacji benzynowej – nie musi to być tylko paliwo, ale może być kawa, myjnia czy zakupy. Aby móc cieszyć się moneybackiem, trzeba jednak spełnić dość karkołomne warunki.

 • Wartość zwrotu za wydatki na stacji zależy od stanu konta i wysokości wydatków kartą debetową w innych punktach;
 • bank wymaga utrzymania konkretnego salda na rachunku;
 • bank wymaga posiadania lokaty;

Najłatwiej jest otrzymać 5% zwrot wydatków za zakupy na stacji. „Wystarczy” mieć na ROR-ze średnie saldo w wysokości 1000 złotych, posiadać lokatę na minimum 10.000 złotych i w danym miesiącu wydać kartą w innych punktach co najmniej 500 złotych.

Te warunki są niewątpliwie kłopotliwe, ale to zawsze jakiś plus dla osób dużo jeżdżących – do indywidualnego rozważenia.

KLIKNIJ TUTAJ, aby już teraz zarejestrować się w promocji „Tankuj korzyści”

A, i jeszcze konkurs…

Promocję Toyota Banku i Agory uzupełnia konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Aby wziąć w nim udział trzeba spełnić warunki akcji, zarejestrować się w programie moneyback i choć 3 razy uzyskać w ten sposób zwrot za zakupy na stacjach (graniczny termin to 31 sierpnia). Wówczas możemy przystąpić do konkursu. Polega on na wymyśleniu hasła reklamującego korzyści płynące z programu moneyback w Toyota Banku. Hasło może mieć długość maksymalnie 250 znaków, a na jego wymyślenie jest czas do 20 maja.

Do wygrania są fajne nagrody:

 • 5 kamer GoPro Hero 4 Silver;
 • 50 tabletów Acer B1-770;
 • 50 książek Jerzego Bralczyka „500 zdań polskich”.

Organizator pokrywa też koszt podatku od wygranej.
Zwycięzcy zostaną o tym fakcie powiadomieni do 27 września drogą mailową.

Ufff, dotarliśmy do końca i mam nadzieję, że wszystko jest dla Was dostatecznie jasne. Jeśli uważacie, że się opłaca – rejestrujcie się na stronie akcji:

KLIKNIJ TUTAJ i odbierz bonus 110 zł za lokatę!

Co sądzicie o tej promocji bankowej? Premia jest dostatecznie wysoka, aby skłonić Was do zaakceptowania warunków banku? Komentujcie!

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Obowiązuje regulamin komentarzy. Wymagane pola są oznaczone *