OKAZJA: Gwarantowana lokata 6% na 3 miesiące od 1 000 do 20 000 zł. Tajemniczy Bank i konkurs

Fot.

Założę się, że jako dzieci uwielbialiście jajka z niespodzianką. W takim razie możecie ponownie poczuć ten dreszczyk emocji, jeśli zdecydujecie się wziąć udział w chyba najdziwniejszej akcji banku w historii. Celowo nie wymieniam nazwy instytucji, bo jej po prostu nie znam. Podobnie, jak wielu szczegółów akcji. Wiem tylko, że mamy do czynienia z najlepszą obecnie ofertą na rynku dla osób oszczędzających. Zapraszam po garść szczegółów.

Uwaga: Promocja została zakończona 28.02.2015 r.

Najlepsza oferta na rynku

Wrażenie robi już przytoczone w tytule tego wpisu oprocentowanie. 6% na 3-miesięcznej lokacie to obecnie wynik zupełnie niespotykany (przy tak niskich stopach procentowych). Większość banków z ledwością oferuje oprocentowanie w granicach maksymalnie 3%, a promocyjne lokaty oferują maksymalnie 5% jak w przypadku Meritum Banku czy 4,5% jak Idea Bank. Tym bardziej warto dokładnie przyjrzeć się tajemniczej akcji.

Moją uwagę przykuła też maksymalna kwota, jaką można wpłacić na lokatę. 20.000 złotych to całkiem przyzwoity wynik, który pozwoli nam uzyskać naprawdę niezły zysk. Domyślacie się zapewne, że poza aurą tajemniczości, za taką ofertą muszą stać też inne kruczki. Może tak, może nie. Prześwietlę tę lokatę na bazie informacji, które już udało mi się zdobyć.

KLIKNIJ TUTAJ, aby wypełnić ankietę i założyć gwarantowaną lokatę na 6%

Oferta dla osób planujących założenie konta

„Znany polski bank”, który nie chce na razie zdradzać swojej nazwy, przed oddaniem nam możliwości założenia lokaty, przeprowadzi z nami ankietę. Oczywiście chodzi o dwie sprawy – zdobycie naszych danych osobowych, a także przekonanie nas, że warto założyć w tym banku konto. Ponieważ lokata nie będzie produktem niezależnym, bank zaproponuje nam ją w pakiecie właśnie z ROR-em.

W ankiecie (z bardzo retorycznie postawionymi pytaniami), będziemy określać cechy naszego wymarzonego konta. Pytania brzmią następująco:

wk-ankieta

Konto, które oczywiście odpowiada wszystkim naszym potrzebom (przynajmniej w myśl pytań postawionych w ankiecie) nie jest jeszcze oferowane na rynku. Jego uruchomienie jest kolejnym elementem całej akcji marketingowej, której głównym punktem jest właśnie opisywana przeze mnie lokata. Trzeba przyznać, że sam się w tę zabawę wciągnąłem i bank naprawdę sprytnie to rozgrywa.

Ranking najlepszych: Maj 2024

Najlepsze lokaty, konta i oferty - maj 2024

Po wypełnieniu ankiety otrzymamy informację, że bank skontaktuje się z nami w ciągu 20 dni. Dowiemy się od razu, jakie ostateczne warunki prowadzenia konta zostaną nam zaproponowane. Domyślam się, że i tak są one uniwersalne i z pewnością będą atrakcyjne dla większości z nas. No i jeszcze jest ta bardzo wysoko oprocentowana lokata. Będziemy mogli z niej skorzystać dopiero po uruchomieniu ROR-u.

wk-top

Jeśli lokata Wam nie wystarczy…

To możecie jeszcze zawalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody, które są dopełnieniem tej tajemniczej akcji. Jedyne, co musimy zrobić, to polecać nasze nowe konto innym. Afiliacja będzie skutkować szansą na zdobycie wysokiej klasy sprzętu marki Samsung. Zasada jest prosta – wygrywa ten, kto poleci konto największej liczbie osób.

Do wygrania są:

  • TV 65″ Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł,
  • Telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł,
  • Tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł,
  • Telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł,
  • Telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł

Do każdej z nagród bank dokłada też gotówkę na pokrycie kosztów podatku od wygranej.

Jak możemy zacząć polecać konto? Tego niestety jeszcze nie wiem. Bank zdradza jedynie, że otrzymamy specjalny link, ale nie wyjaśnia, kiedy ma to nastąpić – po wypełnieniu ankiety czy dopiero po założeniu konta? Będę próbował się tego dowiedzieć i oczywiście podzielę się tą wiedzą z Wami.

wk-zasady

Znajdź najlepsze oprocentowanie:


PRZEJDŹ DO ANKIETY i załóż gwarantowaną lokatę na 6%

Jak długo trwa akcja?

Kampania tego tajemniczego banku jest jeszcze świeżynką, bo wystartowała dokładnie w 16 lutego. Potrwa do 28 lutego i do tego dnia mamy czas na wypełnienie ankiety. Po tym, jak otrzymamy mail weryfikacyjny (pamiętajcie, że może trafić do SPAM-u), mamy czas do 15 marca na złożenie wniosku o otwarcie konta. Na jego założenie bank daje nam czas do 25 marca. Konto zakładamy przelewem weryfikacyjnym bez wychodzenia z domu i umawiania się z kurierem.

Jeśli natomiast chodzi o nagrody rzeczowe, to rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 marca. Pamiętajcie, że akcja jest przeznaczona tylko dla nowych klientów.

Niektóre zapisy tej akcji każą mi podejrzewać, który bank za nią stoi, ale nie chcę strzelać w ciemno. Oddaję do Waszej dyspozycji link do ankiety – skorzystajcie z niego, jeśli kusi Was tak wysoko oprocentowana lokata. Jajko z niespodzianką już niedługo zostanie otwarte. Ja sam za moment wypełnię ankietę i będę śledził rozwój wypadków o których będę informował na Facebooku.

Co sądzicie o tak dziwnej, ale jednak kuszącej akcji banku? Podejrzewacie którąś z placówek? Lubicie takie zabawy, nawet jeśli w grę wchodzą pieniądze? Zapraszam Was do komentowania!

4 komentarzy

  1. Super! Zarówno jeśli chodzi o ofertę na lokatę jak i marketingowo – uważam, ze to bardzo fajne posunięcie :) No i żałuję, że niespełna miesiąc temu ulokowałam sporą sumę na lokacie IdeaBanku na 4,5% – chętnie skorzystałabym z tej oferty, jednak lokata w IB kończy się dopiero w marcu :(
    Super wpis!

    • Ciekawa akcja – za założenie konta w banku będzie czas do 25 marca (nie wiem czy na założenie lokaty tyle samo czy dłużej), więc może się załapiesz jak wypełnisz ankietę :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Obowiązuje regulamin komentarzy. Wymagane pola są oznaczone *